Volkswagen Slovakia ponúka prácu pre stovky ľudí

- in Aktuality / Podujatia

Spoločnosť Volkswagen Slovakia so sídlom v Bratislave – Devínskej Novej Vsi hľadá stovky nových zamestnancov do automobilovej výroby. Aktuálne ponúka voľné rôzne pracovné pozície pre absolventov aj odborníkov s praxou, prevažne vo výrobe.

Z voľných pozícií vyberáme:  

Výrobní pracovníci pre montáž, lakovňu a karosáreň, kde je požadované ukončené stredoškolské vzdelanie. Maturita ani prax nie sú podmienkou. Všetci noví zamestnanci budú zaškolení.

Pozície autoelektrikár, autoklampiar a autolakovník sú vhodné pre uchádzačov so stredoškolským vzdelaním v týchto odboroch. Práca je vhodná aj pre absolventov.

Volkswagen Slovakia hľadá aj linkových údržbárov. Podmienkou je stredoškolské vzdelanie elektrotechnického alebo technického zamerania.

V stredu 2.augusta medzi 14:00 a 16:30 prídu zástupcovia spoločnosti na Obecný úrad v Horných Salibách, kde vám radi zodpovedia vaše otázky.

 

Záujemcovia sa môžu zaregistrovať a prihlásiť na internetovej stránke firmy www.volkswagen.sk/kariernyportal, kde nájdu všetky voľné pracovné pozície. Vybraní uchádzači budú pozvaní na prijímací pohovor.

V prípade otázok sa môžete obrátiť na personálne oddelenie Volkswagen Slovakia: job@volkswagen.sk  alebo 02/6964 6000.

Related Posts