Képviselőtestület

A helyi képviselőtestület bizottságai a VII. választási időszakra (2014–2018):

1./ Pénzügyi és vagyonkezelői bizottság

  1. Peter Papp –  bizottsági elnök
  2. Helena Györgyiová  – tag
  3. Diana Szombathová, Mgr.  – tag
  4. Imrich Molnár, Mgr.  – tag
  5. Anna Kontárová – tag

2./ Szociális bizottság

  1. Viola Jobbágyová, MUDr.  – bizottsági elnök
  2.  Ivana Filová, Mgr.  – tag
  3. Priska Véghová, Mgr. – tag

3./ Területfejlesztési bizottság, mely egyben a termálfürdő bizottsága is

  1.  Zsolt Czinege, Ing.  – bizottsági elnök
  2. Pál Perleczký, Ing. – tag
  3. Imrich Molnár, Mgr. – tag
  4. Norbert Vanko, Ing., PhD. – tag
  5. Zsolt Perleczký  – tag
  6. Mária Chovancová – tag
  7. Ronald Kontár, Mgr. – tag

4./ Sport-, kulturális és ifjúsági bizottság

  1. Erika Deák – bizottsági elnök
  2. Priska Véghová, Mgr. – tag
  3. Peter Papp – tag
  4. Imrich Molnár, Mgr. – tag
  5. Gyöngyi Szalai, Mgr. – tag
  6. Michal Hovorka, st. –tag
  7. Anna Ondrejová – tag

5./ Környezetvédelmi, biztonsági és rendfentartó bizottság Felsőszeli kataszterén belül

  1. Ronald Kontár, Mgr.  – bizottsági elnök
  2. Zsolt Czinege, Ing. – tag
  3. Ivana Filová, Mgr. – tag

6./ Közérdek védelméről szóló bizottság

  1. Norbert Vanko, Ing., PhD. (za stranu MOST – HÍD) – bizottsági elnök
  2. Pál Perleczký, Ing. (za stranu SMK – MKP) – tag
  3. Zoltán Tánczos, Ing., PhD. (nezávislý poslanec) – tag

A választási körzetek házszámok szerinti elosztása a képviselőtestületben a 2014– 2018-as választási időszakban:

Viola Jobbágyová, MUDr. 1 – 148, 1188, 1189, 1275 /ul. Športová,Farská/
Imrich Molnár, Mgr. 636 – 728 /Dögöš, Nová Kolónia/
Helena Györgyiová 263 – 376, 1186, 1200 / ul. Alszeg, Podzáhradná/
Kontár Ronald, Mgr. 377 – 505, 1201, 1225 /ul. Podzáhradná, Opálka/
Peter Papp 149 – 262 /ul. Šikola, Malá Veča/
Zsolt Czinege, Ing. 508 – 582, 1202, /ul. Jánosháza/
1151 – 1183, 1190 – 1199 /ul.Jazerná/
Pál Perleczky, Ing. 729 – 872, /ul.Cintorínska, Főszeg/
Erika Deák 584 – 635 /Nová Kolónia smerom na Dögöš/
Norbert Vanko, Ing., PhD. 986 – 1083 /ul.Cigánska , Teľací hon/
Ivana Filová, Mgr. Hrušov 1101 – 1150
Zoltán Tánczos, Ing., PhD. 873 – 984 /Veľká Veča, Veterná/